Wednesday, July 13, 2016

TIC-TAC.. ANII TREC, NE SCHIMBĂ..



Saturday, May 7, 2016

MORI CU ZILE.. PREA MULTĂ CORUPŢIE ŞI INDIFERENŢĂ.



Monday, March 28, 2016

CE ŞTII SĂ FACI? SĂ DAU TESTE! ŞCOALA NU TE PREGĂTEŞTE PENTRU VIAŢĂ...


Monday, March 7, 2016

LA MULŢI ANI, MAME MAGICE DIN LUMEA-NTREAGĂ!




Friday, March 4, 2016

APOCALIPSĂ.. NU FI CA TOŢI! ..




Wednesday, March 2, 2016

ASTA-I PENTRU TINE.. MULŢUMESC TATĂ!




Tuesday, March 1, 2016

PRIMĂVARA IUBIRII PLUTEŞTE ÎN AER..


Zic adio, căciuli, ne vedem de Crăciun,
Adio, geacă șucară, cu glugă cu puf!

Monday, February 22, 2016

CÂND ÎNŞELI MAI IUBEŞTI? CÂND IUBEŞTI MAI ÎNŞELI?


Poţi să te dai la 100 de fete pe care le placi, dar fii sigur că o pierzi pe cea pe care o iubeşti!

Saturday, February 20, 2016

LUMEA ESTE UN BAL MASCAT.. APEL LA SINCERITATE!



Friday, February 12, 2016

VIAŢA ÎN MÂINILE TALE..




Thursday, February 4, 2016

PLOUĂ-N SUFLET.. " CINEVA " APUNE ŞI CORTINA CADE..




Sunday, January 3, 2016

FERICIREA NU SE CUMPĂRĂ!!!