Thursday, December 31, 2015

LA REVEDERE LUNĂ A MOMENTELOR FERICITE.. BUN VENIT 2016!



Friday, December 18, 2015

BĂIEŢI, LUAŢI AMINTE..




Sunday, December 13, 2015

NU TOATĂ LUMEA ( te ) MERITĂ!




Friday, December 11, 2015

EŞTI FRUMOASĂ ÎN CIUDA MICILOR DEFECTE. . .


Tuesday, December 8, 2015

SFÂRŞIT..




Monday, December 7, 2015

ILUZII.. ZÂMBETE SINCERE.. CRĂCIUN...




Sunday, December 6, 2015

SUNTEM DEPENDENŢI DE PERSOANELE CU CARE VORBIM!



UNII OAMENI DAU " TEATRU " GRATIS..




Sunday, November 8, 2015

NU MAI POŢI FII TU..




Monday, October 5, 2015

DRAGOSTEA ADEVĂRATĂ NU SE PĂZEŞTE ŞI NU SE VINDE!



Sunday, July 26, 2015

SOCIETATEA DIN ZIUA DE AZI..



ASTĂZI, FRICĂ, GREŞEALĂ, IERTARE, IUBIRE, CREDINŢĂ, OPTIMISM, MOARTE. . .


Cea mai frumoasă zi? - ASTĂZI!
Cel mai mare obstacol al vieţii? - FRICA, TEAMA!
Cel mai uşor lucru? - GREŞEALA!
Cel mai urât sentiment? - URA!
Cel mai frumos cadou? - IERTAREA, IUBIREA!
Cea mai mare putere? - CREDINŢA!
Cel mai bun medicament? - OPTIMISMUL!
Cel mai bun traseu? - CALEA CEA DREAPTĂ!
Cel mai mare mister? - MOARTEA!
Cea mai urâtă înfrângere? - DESCURAJAREA!

Wednesday, July 1, 2015

FRUMUSEŢEA VINE DIN INTERIOR!





Friday, May 29, 2015

BANII NU SUNT ELEMENTUL FERICIRII!




Sunday, May 24, 2015

DE CE EVIŢI SĂ SPUI UNUI OM CE TE DERAJNEAZĂ?!? DE CE ALEGI SĂ ÎL EVIŢI?!?




ÎNTR-O BUNĂ ZI...



Friday, May 22, 2015

NU ÎŢI VINDE SUFLETUL PENTRU O CLIPĂ DE PLĂCERE! AI GRIJĂ DE FATA CARE TE IUBEŞTE CU ADEVĂRAT!


Tuesday, May 19, 2015

IUBEŞTE ŞI PREŢUIEŞTE VIAŢA MULT..




Thursday, May 14, 2015

ADEVĂRATA BOGĂŢIE E ÎN INIMI!! NU ÎN FOI, AVERI, MAŞINI SCUMPE..




Wednesday, May 13, 2015

NU TOATĂ LUMEA MERITĂ ÎNCREDEREA TA, SUFLETUL TĂU..




Tuesday, May 12, 2015

MAI MULTE " FETE " ŞI CRIZĂ DE BĂIEŢI..




CINE TE IUBEŞTE NU PLEACĂ NICIODATĂ..




Sunday, April 19, 2015

VREI SĂ FACI BANI SIMPLU ŞI RAPID? QuickMobile îţi vine în ajutor!




Sunday, April 12, 2015

UNDE SE SPALĂ PĂCATELE ÎNAINTE ŞI DUPĂ PAŞTE?





Saturday, April 11, 2015

NUMĂR PRIVAT - NEA STELICĂ ĂSTA...



Wednesday, April 8, 2015

OM DRAG, ÎŢI MAI ADUCI AMINTE OARE?




Wednesday, March 11, 2015

DESPRE DREPTURILE OMULUI ŞI DISCRIMINARE



Monday, February 2, 2015

CE S-A ÎNTÂMPLAT CU NOUA GENERAŢIE?!?




ALEGEREA TA ÎŢI VA SCHIMBA VIAŢA